Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
HİZMETLERİMİZ
Merdiven Temizliği
Merdiven Temizliği Site ve apartmanınızda sizleri gerçek temizlikle tanıştırıyoruz. Bina ana girişi, asansör kabini, merdivenler ve kar sahanlıkları uygun ekipman ve kimyevi ürünlerle temizlenir.
 
tümü »
 
Dış Cephe Temizliği
Dış Cephe Temizliği 20 yıllık Siler Temizlik güvencesiyle; binanızın tüm dış cephe camları ve yüzey kaplamaları özel vinç yardımı ile içten ve dıştan ithal temizlik malzemeleri kullanılarak silinir.
 
tümü »
 
 
Fabrika Temizliği
Fabrika Temizliği Fabrikalarınızın temizliği, endüstriyel makine sistemleri ve ekipmanlarıyla yapılır. Ancak uygun ekipman aksesuarlarla hijyeni maksimum seviyede sağlamak mümkündür.
 
tümü »
 
Cami Temizliği
Cami Temizliği İnsanların toplu olarak ibadet ettiği camilerde halılar,camların temizliği büyük önem taşımaktadır. Sofuoğlu Temizlik olarak amacımız hijyenik bir ortam sağlamak, halılarda,camlarda ve diğer noktalarda kusursuz bir temizlik elde etmektir.
 
tümü »
 
 
Yurt Temizliği
Yurt Temizliği Sofuoğlu temizlik şirketi olarak yurt temizliğini profesyonel temizlik kadromuzla aklınıza gelebilecek tüm kullanım alanlarının genel temizliğini periyodik olarak yapıyor, personel temini ve diğer organizasyon ve destek hizmetlerimizle sizlere yardımcı oluyoruz.
 
tümü »
 
Ev Temizliği
Ev Temizliği Ev temizliği hizmetlerinde sektörünün en önde gelen firmalarından olan Sofuoğlu Temizlik, siz saygı değer halkımıza en iyi hizmeti vermeyi kendisine ilke edinmiş olup bu amaç doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir.
 
tümü »
 
 
İş Yeri Temizliği
İş Yeri Temizliği İş yeri temizliği, temizlik hizmetlerimizde önemli yer tutmaktadır.Bütün işletmeler sabah iş başı yaptığında çalıştığı ortamın görsel güzelliklerinin yanı sıra temiz ve hijyenik olmasını arzular.
 
tümü »
 
İnşaat Öncesi ve Sonrası Temizlik
İnşaat Öncesi ve Sonrası Temizlik Ev, villa, ofis, mağaza, otel ve hastane gibi yaşam alanlarınızda inşaat sonrası genel temizlik hizmeti uzman ekiplerimiz tarafından en ince ayrıntılarına kadar itina ile yapılır. Temiz ve hijyenik bir ortam için hizmetinizdeyiz.
 
tümü »
 
 
 
 
 
Pro WEB